DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Cumlík prírodný kaučuk čerešňa 0+ 1ks fialová


Cumlík prírodný kaučuk čerešňa 0+ 1ks fialová

Dostupnost: skladom 2ks
Bežná cena:6,29 €
ušetríte:1.04 EUR (17 %)
Naša cena: 5,25 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Cumlík prírodný kaučuk čerešňa 0+ 1ks fialová

 

Jednoduchosť a elegancia, tj. klasika v retro štýle, sú charakteristikou dánskych cumľov BIBS. Cumlík s interaktívnym cumlíkom z prírodného kaučuku pre dojčatá dánskej spoločnosti BIBS. Cumeľ je vyrobený z organického kaučuku, vďaka čomu je pre najmenších úplne bezpečný. Silikónová bradavka proti kolike pre novorodencov a dojčatá od narodenia.

Množstvo v sade: 1 ks.

Cumeľ, veľkosť S, vyrobený z organického prírodného kaučuku, vhodný pre dojčatá od 0 do 6 mesiacov. V súčasnej dobe je guma materiál, ktorý si mamičky najčastejšie vyberajú pre výrobu detských cumlíkov. Bradavky BIBS sú odolné, mäkké a pružné, vďaka čomu sa dieťa cíti, ako by salo na matkinom prsníku - s primeranou ventiláciou počas sania. Puzdro bolo profilované tak, aby sa nedotklo úst a brady dieťaťa, čím zabráni začervenaniu, pupienkom, erupciám, bakteriálnym erupciám alebo závažnejším kožným infekciám. Kryt má tiež otvory, takže dieťa ľahko dýcha, zatiaľ čo drží cumlík v ústach. Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonantológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia vhodná pre daný vývojový vek dieťaťa. Cumlíky z organickej gumy možno používať na dojčatá od prvého dňa života. Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS z organického kaučuku 100% bezpečné 100% organickej BPA zadarmo 0% Bez PVC 0% bez ftalátov 0%. Vyrobené v Dánsku.

Prečo si vybrať ekologický cumlík?
Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, a preto netoxický a nealergénny. Veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk hevea, ale pri prvom použití venujte zvláštnu pozornosť prípadným alergickým reakciám a v prípade ich výskytu vymeňte bradavku za lekársku silikónovou bradavku.

Veľkosť: S

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu