DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Cumlík SUPREME prírodný kaučuk guľatý čerešňa 0+ 1 ks ivory


Cumlík SUPREME prírodný kaučuk guľatý čerešňa 0+ 1 ks ivory

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:9,24 €
ušetríte:1.53 EUR (17 %)
Naša cena: 7,71 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Cumlík SUPREME prírodný kaučuk guľatý čerešňa 0+ 1 ks ivory

 

Exkluzívne odvetrávaný cumlík z organického prírodného kaučuku vhodného pre novorodencov od narodenia. V súčasnosti je materiál, z ktorého sa vyrábajú detské bradavky, najčastejšie guma. Bradavky BIBS sú trvanlivé, mäkké a pružné, vďaka čomu sa dieťa pri saní cíti, ako by prisával prsník matky s adekvátnou ventiláciou. Plášť / štít bol vyrobený vo forme priedušného, ​​prelamovaného motýľa, aby sa zabránilo začervenaniu, pupienkom, erupciám, bakteriálnym kazom alebo vážnejším infekciám kože. Vďaka tomuto tvaru krytu / štítu môže dieťa ľahko dýchať, zatiaľ čo drží cumlík v ústach. Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonantológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia zodpovedajúca danému vývojovému veku dieťaťa. Cumlíky z organickej gumy možno použiť na dojčatá od prvého dňa života. Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS vyrobených z organického kaučuku 100% bezpečné, 100% organické, Bez BPA 0%, Bez PVC 0% a bez ftalátov 0%. Vyrobené v Dánsku.

Prečo si vybrať organický cumlík z hevea?
Prirodzene mäkký na dotyk silnejší ako silikón vďaka väčšej pružnosti materiálu gumy zo stromov Hevea vyrobené z organického, prírodného materiálu podporovať správny vývoj Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, a preto je netoxický a nealergénny. Veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk hevea, avšak pri prvom použití venujte zvláštnu pozornosť prípadným alergickým reakciám a ak sa vyskytnú, vymeňte bradavku za lekársku silikónovou bradavku.

INFORMÁCIE
Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získaného zo stromov Hevea. Výrobok je prírodný a neobsahuje ropné toxíny, ako je BPA. Spĺňa európske požiadavky (EÚ) č. 321/2011. Výrobok je vyrobený v Dánsku.

ZLOŽENIE
Cumlík: 100% prírodná guma Hevea Poťah: polypropylén (PP)

ROZMERY
Priemer špičky: 15 mm
Priemer stĺpika: 10 mm
Výška bradavky guma Hevea: 25-27 mm
Rozmery plášťa / štítu: 37 x 59 mm

NÁVOD NA POUŽITIE
Pred prvým použitím produkt umyte a potom nalejte vriacu vodu na 5 minút. Potom ho vyberte a nechajte vychladnúť. Pred každým použitím cumlík umyte v mydlovej vode a nechajte uschnúť. Výrobok nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Výrobok nie je vhodný pre mikrovlnnú sterilizáciu. Cumlík by mal byť z bezpečnostných a hygienických dôvodov vymieňaný každých 30 dní alebo skôr. Bradavky Hevea sa používaním rozťahujú a rozmery sacej trysky sa zväčšujú. Použitá vsuvka môže byť v porovnaní s novou vsuvkou ešte o 5 mm väčší [vo všetkých rozmeroch]. Cecky BIBS sú ventilované [otvorené] struky, ktoré počas používania nasávajú vzduch, vodu a iné kvapaliny. Po každom použití cumlík určite vysušte.

VAROVANIE PRE BEZPEČNOSŤ A ZDRAVIE VÁŠHO DIEŤA
Výrobok smie byť používaný len pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nenechávajte cumlík na mieste vystavenom slnečnému svetlu (priame šírenie slnečného žiarenia), priamemu teplu alebo v tekutinách či dezinfekčných zariadeniach dlhšie, než je uvedené (v popise tekutiny alebo zariadení), pretože by to mohlo cumlík oslabiť a v extrémnych prípadoch poškodiť. Pred každým použitím skontrolujte stav struku naklonením do všetkých možných smerov. Zlikvidujte, ak sa objavia akékoľvek známky vecného poškodenia alebo slabosti. Veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk hevea, avšak pri prvom použití venujte zvláštnu pozornosť prípadným alergickým reakciám a ak sa vyskytnú, vymeňte bradavku za lekársku silikónovú bradavku.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu