DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Sudocrem 125g


Sudocrem 125g

Dostupnost: do týdne
Naša cena: 6,48 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Sudocrem je účinným pomocníkom mamičiek viac ako 80 rokov. Sudocrem je najlepší liek na boľavú pokožkou a ošetrenie zaparenín z plienok.

 • Zapareniny z plienok - Je klinicky dokázané, že Sudocrem chráni a hojí jemnú pokožku Vášho dieťaťa a účinkuje hneď trikrát. Po prvé - obsahuje zvláčňujúce prostriedok, ktorý hojí podráždené miesto. Po druhé - jeho chladivé vlastnosti pomáhajú od bolesti a podráždenie. A po tretie - jeho vodoodpudivý základ vytvára ochrannú bariéru, ktorá pomáha zabrániť styku akýchkoľvek dráždivých látok (ako je moč a stolica) s pokožkou. Škrabnutia, odreniny a drobné popáleniny - Sudocrem je jemný a napriek tomu účinný krém, ktorý znižuje riziko infekcie a pomáha uľaviť od ťažkostí. Pomáha tiež vytvoriť ochrannú bariéru nad postihnutým miestom.
 • Akné - Sudocrem je voľbou číslo jedna pre ošetrenie zaparenín z plienok, ale je tiež - vďaka unikátnemu zloženiu - vynikajúcou voľbou pre úľavu od ďalších ochorení pokožky, ako je napríklad akné.
 • Ekzém - Sudocrem možno taktiež použiť pre upokojenie a úľavu od ekzému a niektorých ďalších ochorení pokožky.

 • Ako Sudocrem používať?
 • Zapareniny z plienok - Sudocrem možno pre úľavu od zaparenín z plienok a ochranu pokožky Vášho dieťaťa aplikovať pri každej výmene plenek.Krok 1: Uistite sa, že je zadoček Vášho dieťaťa čistý a suchý. Krok 2: Ruky si umyte a vysušte. Naneste malé množstvo Sudocremu na špičku Vášho prsta. Majte na pamäti, že menej je niekedy viac. Krok 3: Pomocou ľahkých krúživých pohybov jemne vmasírujte Sudocrem do pokožky. (Vyhnite sa dreňou, obzvlášť ak pokožka vyzerá boľavý.) Krok 4: Cieľom je vytvoriť na pokožke slabý priehľadný film. Ak je biely krém stále viditeľný, možno ste použili príliš veľké množstvo. (Ak sa tak stalo, Vášmu dieťaťu to neuškodí, nabudúce len použite o niečo menšie množstvo.) Krok 5: Podľa potreby opakujte aplikáciu na zadoček Vášho dieťaťa.
 • Ďalšie použitie Krok 1: Umyte a vysušte si ruky, naneste malé množstvo Sudocremu na špičku Vášho prsta. Krok 2: Pomocou ľahkých krúživých pohybov jemne vmasírujte Sudocrem na postihnuté miesto. Krok 3: Cieľom je vytvoriť na pokožke slabý priehľadný film. Ak je biely krém stále viditeľný, možno ste použili príliš veľké množstvo. (Nie je to na závadu, nabudúce len použite o niečo menšie množstvo.)
 • Zloženie krému Sudocrem sa nezmenilo od roku 1931. Hlavné zložky Sudocremu sú nasledovné: Oxid zinočnatý, ktorý obmedzuje stratu tkanivovej tekutiny. Benzyl benzoát a benzyl cinnamát, ktoré predstavujú súčasti peruánskeho balzamu. (Aromatické živica, získavané z rastliny vonodřevu Pereirova, ktorý je oceňovaný pre svoje liečivé účinky.)


Kontaktujte nás

 • Bambilon
 • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
 •  
 • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu