DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Bio bavlnené plienkové nohavičky Organic Natural vel.S


Bio bavlnené plienkové nohavičky Organic Natural vel.S

Dostupnost: skladom > 5ks
Bežná cena:8,38 €
ušetríte:1.39 EUR (17 %)
Naša cena: 6,99 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Bio bavlnené plienkové nohavičky Organic Natural vel.S
Plienkové nohavičky XKKO Organic sú vyrobené z báječného BIO bavlneného nebieleného kepru a kombinujú štýl plienkových nohavičiek a skvele osvedčené skladané plienky. Navyše majú na prednej strane našitý douber ako prídavnú vnútornú plienku.
Plienkové nohavičky XKKO Organic sú zošité z ôsmich vrstiev biobavlneného kepru. Pre látkování nenájdete vhodnejší materiál ako je nebielený biobavlněný keper. Jednoducho sa perie a skvele padne.
Plastové druhy sú všité dovnútra medzi jednotlivými vrstvami kepra, takže sa cvoky v žiadnom prípade nedostanú do styku s pokožkou Vášho dieťatka. Doubler je prišitý k prednej vnútornej časti plienky, tak aby plienka schla čo najrýchlejšie.

Plienkové nohavičky XKKO Organic sú správnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú ekonomickú variantu látkování. Variantu, ktorá spája pohodlie plienkových halhotek a ekonomiku skladaných prípadne štvorcových plienok.
V porovnaní s plienkami one-size-fits-all viacveľkostné plienkové nohavičky lepšie sedí a lepšie rozumie jednotlivým fázam rastu dieťaťa.
Pri výbere správnej veľkosti plienky berte do úvahy nielen odporúčanú váhu, ale aj proporcie Vášho dieťaťa. Guľatejší zadoček bude potrebovať väčší ako váhovo odporúčanú plienku a naopak.

Približné veľkosti:
Veľkosť S 4-6,5kg
Veľkosť M 6,5-11kg
Veľkosť L 8,5-13,5kg

Poznámka: Vnútorná plienkové nohavičky XKKO Organic sú vnútorné plienkou. Pre ich použitie budete potrebovať vrchné PUL nohavičky

starostlivosť:
Plienky je možné prať až na 95 stupňov Celzia (dostatočná teplota pre pranie, pri ktorej nedochádza k výraznému opotrebeniu plienok, je 60 stupňov Celzia)
Pred prvým použitím plienky vyperte.
Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje savosť výrobku.
Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť savosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.
Ak je to potrebné, tak ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.
Praním plienok môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok (zrazenie prípadne vytiahnutie) o + -10%
Sušenie v sušičke sa neodporúča.

atesty:
Plienky XKKO Organic vlastní atesty požadované vyhláškou MZ SR číslo 84/2001 Zb. Ustanovujú požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.
Plienky XKKO Organic prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostné značku Česká kvalita / Zaručená kvalita.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu