DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Stavebnica loptičky a kocky 36 ks


Stavebnica loptičky a kocky 36 ks

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:25,12 €
ušetríte:4.2 EUR (17 %)
Naša cena: 20,92 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Stavebnica loptičky a kocky 36 ks

 

Súprava loptičiek Lalaboom je jedinečná zmyslová hračka. Podporuje správny vývoj dieťaťa a poskytuje mnoho príležitostí na hru. Pre deti od 10 mesiacov! Objavujte svet s Lalaboom! Pozri sa! Tieto bloky je možné vzájomne spájať zacvaknutím jeden cez druhý.

Bloky je možné taktiež odskrutkovať a otočiť. Môžete ich ľubovoľne miešať a vytvárať tak rôzne konštrukcie. Ste obmedzení iba svojou predstavivosťou! Sada obsahuje 36 prvkov. Objavte všetky farby, tvary a textúry. Bavte sa a učte sa s Lalaboom.

Viac ako zábava!
Guľôčkové bloky Lalaboom sú navrhnuté tak, aby deťom slúžili čo najdlhšie a povzbudzovali ich k objavovaniu nových zručností. Vďaka hre s loptovými blokmi sa dieťa učí vlastným tempom. Guľôčkové bloky rôznych farieb, tvarov a textúr poskytujú rôzne hmatové vnemy. Ide o neobvyklý produkt, ktorý rastie s dieťaťom a podporuje jeho vývoj na mnohých úrovniach. Pomáha zdokonaliť presné pohyby rúk a rotačné pohyby zápästia. Umožňuje tiež precvičovať koordináciu oko-ruka, rozvíja kreativitu a priestorovú predstavivosť.

Hračky, ktoré podporujú zmyslový vývoj vášho dieťaťa
Lalaboom je rad unikátnych loptových blokov.
Guľôčkové bloky podporujú rozvoj zmyslovej integrácie, ktorá súvisí s procesom organizovania zmyslových vnemov. Náš mozog bol naprogramovaný tak, aby prijímal čo najviac impulzov a je utváraný ich skúsenosťami. Je preto dôležité, aby hračky poskytovali rôzne hmatové, vizuálne a sluchové vnemy. Mali by tiež umožňovať rôznu manipuláciu s predmetmi. Rad Lalaboom tieto potreby spĺňa. Poskytuje dieťaťu kontakt s predmetmi rôznych tvarov a textúr. Pri hre s guličkovými blokmi Lalaboom si malý rozvíja schopnosť prijímať podnety z ruky.

Inšpirované Montessori
Sady Lalaboom sú inšpirované metódou Montessori, pri ktorej sa deti učia praxou.
Veľký dôraz je kladený na presnosť, pravidelnosť a samostatnosť. Guľôčkové bloky Lalaboom boli vytvorené na podporu komplexného rozvoja dieťaťa v súlade s jeho individuálnymi schopnosťami.

Bezpečnosť je pre nás prvoradá
Guľôčkové bloky sú vyrobené z bezpečného materiálu.
Sú vhodné pre deti od 10 mesiacov veku. Každá hračka Lalaboom prechádza množstvom prísnych testov. Produkty Lalaboom spĺňajú všetky normy platné v Európe (CE), Spojených štátoch amerických (ASTM), Kanade (SOR) a Austrálii (ISO).Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu