DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm


Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:33,68 €
ušetríte:8.16 EUR (24 %)
Naša cena: 25,52 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm

 

Obrie objatia a pokojné zvuky upokojí vášho drobčeka k pokojnému spánku. Obľúbené upokojujúce zvuky sú späť v zbrusu novej podobe! Tento rozkošný, maznavý priateľ je dokonalým spoločníkom na noc vďaka skrytému zvukovému panelu, ktorý prehráva osem upokojujúcich zvukov a melódií, aby uviedol váš malý do kľudného a relaxačného spánku. Extrémne rozkošný a mäkký, hudobný box. Panda bude počas dňa obľúbeným plyšovým spoločníkom vášho dieťaťa a vaším obľúbeným riešením nočného spánku dieťaťa.

Funkcia
Osem upokojujúcich zvukov a melódií: tlkot srdca matky, jarné prehánky, surfovanie po oceáne, piesne o veľrybách, Twinkle Twinkle, Rockabye Baby, klasická uspávanka, upokojujúce melódie. Nastaviteľná hlasitosť. Bolo vedecky dokázané, že podporuje lepší spánok. Dve možnosti automatického vypnutia: 23 a 45 minút. Ľahké zapínanie na suchý zips pre pripevnenie na postieľku, kočík alebo autosedačku. Hrací panel možno vysunúť. Po odstránení hracieho panelu možno prať v práčke a sušiť. Konštrukcia najvyššej kvality prekračuje bezpečnostné štandardy: bez ftalátov, bez latexu, bez olova, bez BPA. Ideálna pre novorodencov a staršie deti.

Čo je v krabici
Super plyšová hračka so skrytým SoundBar 2 batérie AA (Áno! Batérie sú súčasťou balenia!). Funguje to ako sen. Rozkošná Panda má 4 biele zvuky, ktoré upokojujú a pomáhajú upokojovať malé, keď je čas ísť spať, vrátane tlkotu srdca, ktorý napodobňuje upokojujúce zvuky, ktoré vaše dieťa pozná z maternice. Pretože sluch batoliat je citlivejší ako sluch dospelých, sú všetky produkty Cloud udržiavané na odporúčanej úrovni zvuku pre batoľatá. Jednoduché použitie s 8 upokojujúcimi zvukmi a melódiami, z ktorých si môžete vybrať. Panda má tiež zapínanie na suchý zips, vďaka ktorému môžete na každú posteľ ľahko pripnúť najnovšieho spoločníka vášho dieťaťa. A keď Panda potrebuje kúpeľ, vytiahnite reproduktor a dajte maskota do bielizne. Je to nádherný darček.

Rodičia, ktorí dostanú tento darček, vám budú nesmierne vďační! Upokojujúce zvuky v super rozkošnej plyšovej pande sú najlepším spôsobom, ako pomôcť vášmu malému zaspať. Panda sa tiež stane obľúbeným spoločníkom dieťaťa.

Rozmery (cm):
- šírka 26,5 x výška 19 x dĺžka / hĺbka 10

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu