DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm


Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm

Dostupnost: skladom 1ks
Bežná cena:32,51 €
ušetríte:5.41 EUR (17 %)
Naša cena: 27,10 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm

 

Obrie objatia a pokojné zvuky upokojí vášho drobčeka k pokojnému spánku. Obľúbené upokojujúce zvuky sú späť v zbrusu novej podobe! Tento rozkošný, maznavý priateľ je dokonalým spoločníkom na noc vďaka skrytému zvukovému panelu, ktorý prehráva osem upokojujúcich zvukov a melódií, aby uviedol váš malý do kľudného a relaxačného spánku. Extrémne rozkošný a mäkký, hudobný box. Panda bude počas dňa obľúbeným plyšovým spoločníkom vášho dieťaťa a vaším obľúbeným riešením nočného spánku dieťaťa.

Funkcia:
Osem upokojujúcich zvukov a melódií: tlkot srdca matky, jarné prehánky, surfovanie po oceáne, piesne o veľrybách, Twinkle Twinkle, Rockabye Baby, klasická uspávanka, upokojujúce melódie. Nastaviteľná hlasitosť. Bolo vedecky dokázané, že podporuje lepší spánok. Dve možnosti automatického vypnutia: 23 a 45 minút. Ľahké zapínanie na suchý zips pre pripevnenie na postieľku, kočík alebo autosedačku. Hrací panel možno vysunúť. Po odstránení hracieho panelu možno prať v práčke a sušiť. Konštrukcia najvyššej kvality prekračuje bezpečnostné štandardy: bez ftalátov, bez latexu, bez olova, bez BPA. Ideálna pre novorodencov a staršie deti.

Čo je v krabici:
Super plyšová hračka so skrytým SoundBar 2 batérie AA (Áno! Batérie sú súčasťou balenia!). Funguje to ako sen. Rozkošná Panda má 4 biele zvuky, ktoré upokojujú a pomáhajú upokojovať malé, keď je čas ísť spať, vrátane tlkotu srdca, ktorý napodobňuje upokojujúce zvuky, ktoré vaše dieťa pozná z maternice. Panda Baby Music Box tiež hrá na štyri uspávanky, ktoré si zamilujú rodičia i dieťa, napríklad populárny Rockabye Baby. Pretože sluch batoliat je citlivejší ako sluch dospelých, sú všetky produkty Cloud udržiavané na odporúčané úrovni zvuku pre batoľatá. Jednoduché použitie s 8 upokojujúcimi zvukmi a melódiami, z ktorých si môžete vybrať, bude vaše dieťa prenieslo do ríše snov jednoduchým stlačením tlačidla! Panda má tiež zapínanie na suchý zips, vďaka ktorému môžete na každú posteľ ľahko pripnúť najnovšieho spoločníka vášho dieťaťa. A keď Panda potrebuje kúpeľ, vytiahnite reproduktor a dajte maskota do bielizne. Je to nádherný darček.

Rodičia, ktorí dostanú tento darček, vám budú nesmierne vďační! Upokojujúce zvuky v super rozkošnej plyšovej pande sú najlepším spôsobom, ako pomôcť vášmu malému zaspať. Panda sa tiež stane obľúbeným spoločníkom dieťaťa.

Rozmery (cm): šírka 26,5 x výška 19 x dĺžka / hĺbka 10

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu