DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Garáž Play Trucks nemocnica


Garáž Play Trucks nemocnica

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:24,05 €
ušetríte:4.01 EUR (17 %)
Naša cena: 20,04 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Garáž Play Trucks nemocnica

Nemocnica je tematická sada zo série Play Tracks City, ktora osloví všetky deti, ktore snívajú o tom, že sa stanú lekárom. Sada obsahuje: cestný systém s celkovou dlžka 4,8 metra, pristávaciu plochu pre vrtuľník na nástupišti, 3 tématické vozidlá zo série Kid Cars (sanitka, vrtuľník a dodávka), stĺpy pre stavbu dvojúrovňového cestného systému, dekorácie a sada samolepiek. Sada bola vytvorená s ohladom na učenie hrou - Všetky prvky hračky maju špeciálne farebnú schému a vybrané vozidlá, figúrky a samolepky deťom uľahčujú zapamätanie si dôležitého čísla tiesňového volania 112. Sada vám umožní vytvoriť mnoho scenárov hry s odvážnym lekárom v hlavnej úlohe.
Hranie s nemocnicami zo série Play Tracks City stimuluje predstavivosť a kreatívne myslenie tych najmenších. Je to tiež skvelá príležitosť porozprávať sa s dieťaťom o dôležitosti práce nemocničného personálu, o tom, ako sa správať v situáciách vyžadujúcich zásah lekárskej služby, aké je núdzové telefónne číslo a aké informácie sú najdôležitejšie, keď mu voláte. Počas hry si dieťa rozvíja svoje motorické a manuálne zručnosti a koordináciu oko-ruka, zlepšia presnosť pohybov a priestorovú orientáciu, učí sa plánovať a logicky premýšľať. Všetky prvky sú vyrobené z vysoko kvalitného, ​​bezpečného pre deti a odolného materiálu, takže si všetky časti trasy zachovávajú svoj tvar a farbu po mnoho rokov. Sada je zabalená v estetickej krabičke, ideálny ako darček.

Charakteristika:
- ľahká a ľahko zostaviteľná konštrukcia
- sada obsahuje: cestnýsystém s celkovou dlžkou 4,8 m, pristávacia plocha pre vrtuľník na nástupište, 3 tématické vozidlá zo série Kid Cars (sanitka, vrtuľník a dodávka), stĺpy pre stavbu dvojúrovňového cestného systému, dekorácie a sada samolepiek
- všetko vyrobené z vysoko kvalitného, ​​bezpečného pre deti a odolného materiálu
- vhodné pre deti 1+
- sada je zabalená v estetickej krabičke, ideálny ako darček

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu