DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Garáž PLAY TRUCKS 9.1m 53080


Garáž PLAY TRUCKS 9.1m 53080

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:44,60 €
ušetríte:9.76 EUR (22 %)
Naša cena: 34,84 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Garáž PLAY TRUCKS 9.1m 53080

Viacpodlažné parkovisko zo série Play Tracks Garage zapáli srdce každého mladého automobilového fanúšika. Moderný, ľahký a ľahko zostaviteľný dizajn umožňuje usporiadanie trás v rôznych tvaroch a poskytne vášmu dieťaťu veľa hodín zábavy a hodín skvelej zábavy. Viacfarebné prvky vytvárajú dvojpodlažný cestný systém s celkovou dĺžkou 9,1 m a dvojpodlažné parkovacie stanicu. Sada obsahuje ozdoby, samolepky a 5 vozidiel - jedno auto Kid Cars Sport a 2 vozne Kid Cars Sport s prívesy, na ktorých sú ďalšie vozidlá. Sada umožňuje vytvárať mnoho scenárov hry, stimuluje predstavivosť našich detí a inšpiruje kreatívne myslenie. Hra s parkoviskom podporuje motorický rozvoj najmladších, najmä malé motorické zručnosti, ich manuálne zručnosti, presnosť pohybov a koordináciu oko-ruka, učí logické myslenie a priestorovú orientáciu. Farebné prvky vám umožní naučiť sa a upevniť názvy základných farieb. Kým sa dieťa baví, učí sa pravidlá cestnej premávky a učí sa, ako bezpečne prejsť ceste. Všetky prvky sú vyrobené z vysoko kvalitného, ​​bezpečného pre deti a odolného materiálu, takže si všetky časti trasy zachovávajú svoj tvar a farbu po mnoho rokov. Sada je zabalená v estetickej krabičke, ideálny pre darček.

Sada obsahuje ozdoby, samolepky a 5 vozidiel - jedno auto Kid Cars Sport a 2 vozne Kid Cars Sport s prívesy, na ktorých sú ďalšie vozidlá.

Charakteristika:

- sada sa skladá z viacfarebných a ľahko inštalovateľných prvkov, ktoré tvoria dvojpodlažné parkovacie stanicu a dvojposchodový cestný systém s celkovou dĺžkou 9,1 m
- Sada obsahuje tiež vozidlá 5 Kid Cars, dekorácie (4 znaky) a samolepky pre spestrenie zábavy
- ľahko zostaviteľná, stabilný štruktúra
- vhodné pre deti 1+
- sada je zabalená v estetickej krabičke, ideálny pre darček

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu