DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Plastový kolotoč slimáky


Plastový kolotoč slimáky

Dostupnost: skladom 1ks
Bežná cena:15,62 €
ušetríte:2.62 EUR (17 %)
Naša cena: 13,00 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Plastový kolotoč slimáky

Plastový kolotoč je určený najmenším deťom, ktoré sa ešte samé nepohybujú. Hračky sa pohybujú, melódia dieťa upokojí a uľahčuje jeho zaspávanie. Kolotoč je vhodný aj pre alergikov.

Plastový kolotoč je určený najmenším deťom, ktoré sa ešte samé nepohybujú. Podporuje rozvoj zmyslov dieťaťa. Kolotoč umiestnite tak, aby sa s ním dieťa nedostalo do priameho kontaktu. Hračku zostavte podľa nákresu.

Hračka sú v živých farbách, priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú rozvoj jeho zmyslov. Po odopnutí môžu slúžiť ako samostatná hrkálky. Kolotoč je vhodný aj pre alergikov.

Vďaka ručnému naťahovanie nepotrebujete do strojčeka batérie. Hrací strojček naťahujte v smere hodinových ručičiek do okamihu, keď ucítite ľahký odpor. Hračky sa pohybujú, melódia dieťa upokojí a uľahčuje jeho zaspávanie

Návod na použitie:
Udržujte v čistote, hrací strojček utierajte vlhkou handričkou alebo hubkou. Plastové figúrky umývajte mäkkou kefkou pod tečúcou vodou šetrným umývacím prípravkom. Dôkladne opláchnite.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť Vášho dieťaťa!
Nepoužívajte hračku pre deti, ktoré sa začínajú samostatne dvíhať na ruky a kolená. Predídete tým možnému zamotania dieťaťa do hračky. Upozornenie! Montáž a kontrolu montáže hračky pred použitím zverte vždy len dospelej osobe. Upozornenie! Dôležité! Hračku pripevnite nad hlavičku dieťaťa v jeho zrakovom dosahu tak, aby s ňou dieťa neprišlo do priameho kontaktu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový. Ak počujete zmeny pri hre strojčeka (napr. Falošný zvuk), prestaňte hračku používať a kontaktujte predajcu alebo distribútora pre zistenie príčiny poruchy.

Kolotoč zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/48 / ES o bezpečnosti hračiek,
EN 71 - 1 Bezpečnosť hračiek - Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti,
EN 71 - 2 Bezpečnosť hračiek - Časť 2: Horľavosť,
EN 71 - 3 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkov.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu