DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Hracia deka gigant KOALA z kolekcie boho chic


Hracia deka gigant KOALA z kolekcie boho chic

Dostupnost: skladom 2ks
Naša cena: 59,39 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Hracia deka gigant KOALA z kolekcie boho chic

Interaktívna podložka Gigant – Boho Chic je jednou z najväčších podložiek od Tiny Love. Veľká veľkosť poskytne bábätku pohodlie a bezpečie. Mäkký priestor ponúka priestor pre motorické a zmyslové zážitky bábätka ležiaceho na chrbte, brušku alebo prevaľovaní. Stimuláciou rôznych zmyslov vám umožňuje cvičiť koordináciu, rovnováhu a držanie tela a učí vaše dieťa ovládať pohyby svojho tela. Extra veľká plocha na rozvoj dieťaťa, ktorá ho zaujme a podporí rozvoj pohybov tela. Nastaviteľné, voľne stojace zrkadlo, ktoré zaujme vaše dieťa a pomôže predĺžiť čas bruška. Prvky rohože: Pútavý list a ku-ku. Rohož je možné prať v práčke. Gombík a pútko na upevnenie karimatky po zložení. Zrkadlo pre predĺženú dobu bruška. Mäkká, plyšová koala. Saténové stuhy. Každý produkt značky Tiny Love je vytvorený s ohľadom na Sedem prvkov vývoja dieťaťa a ukazuje rodičom tú najlepšiu cestu, ako sa ich batoľa správne vyvíjať.

Tento produkt vyvíja nasledujúce komponenty:

  • Pohyby celého tela - veľká herná plocha umožňuje dieťaťu pretiahnuť si telo, experimentovať s pohybom a váľaním, čas na brušku alebo sedenie a užívať si pritom mnoho aktivačných prvkov podložky.
  • Emocionálny a sociálny vývoj – spojenie s vašim dieťaťom je skvelý spôsob, ako ho upokojiť a podporiť jeho emočný vývoj. Užite si veľkú a mäkkú podložku so svojim dieťaťom doma aj v parku.
  • Presné pohyby - keď deti skúmajú lesklé saténové stuhy, precvičujú si svaly rúk a prstov a rozvíjajú svoje jemné pohyby.
  • Matching - keď sa deti hrajú s pomocou zábavného stromu, v ich mysliach sa začína objavovať porozumenie pre trvalosť predmetu.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu