DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Elektrická odsávačka materského mlieka 396/11


Elektrická odsávačka materského mlieka 396/11

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:182,70 €
ušetríte:30.46 EUR (17 %)
Naša cena: 152,24 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Elektrická odsávačka materského mlieka 396/11

 

Inšpirovaný prírodou, účinný pre matku. Elektrická odsávačka materského mlieka Philips Avent udržiava optimálny tok mlieka a jemne sa prispôsobuje veľkosti a tvaru bradavky. Vyznačuje sa novou pumpovacou technológiou, v ktorej sanie a tlak na bradavku dokonale odráža správanie dieťaťa pri kŕmení. Inovatívna technológia Natural Motion pre rýchlejší tok mlieka * Odsajte viac mlieka za kratší čas * vďaka čiapočke, ktorý stimuluje bradavku a odsáva mlieko ako dieťa. Zariadenie plynule prechádza zo stimulačného do čerpacieho režimu a podľa toho stimuluje bradavku a sanie pre maximálny tok mlieka. Na základe času zahájenia podávania (čas do MER) *. Jedna veľkosť lievika je vhodná pre 99,98% bradaviek * Jedna veľkosť sa hodí pre všetky bradavky. Všetci prichádzame v rôznych tvaroch a veľkostiach, ale silikónová čiapočka sa jemne ohýba a prispôsobuje tvaru každej bradavky. Vhodný pre 99,98% veľkostí bradaviek * (až 30 mm). Pohodlná čerpacie poloha bez ohýbania. Relaxujte pri pumpovaní vďaka dizajnu, ktorý vám umožní sedieť vzpriamene. Nie je potrebné sa predkláňať. Klinicky overená pohodlná poloha pri čerpaní. Na základe výsledkov klinických štúdií s 20 účastníkmi (2019); 90% účastníkov považuje túto polohu za pohodlnú pre čerpanie (jediné elektrické); 95% účastníkov považuje túto polohu za pohodlnú pre čerpanie (dvojité elektrické). Personalizovaná prevádzka, 8 modulov stimulačné fázy a 16 sacích modulov. Prispôsobte si každú reláciu tak, aby vyhovovala vašim potrebám, pomocou širokej škály nastavení stimulácie a pumpovania. Odsávačka mlieka ponúka 8 úrovní stimulácie a 16 úrovní odsávania pre personalizované služby. Tichý motor zaisťuje diskrétne použitie v každej situácii. Odsajte mlieko kedykoľvek a kdekoľvek vďaka tichému motoru so štíhlym dizajnom. Vybavený nabíjateľnou batériou pre čerpanie na cestách. Čerpanie jedla na cestách, bez toho aby ste sa museli starať o kŕmenie. Dobíjacia batéria s napájacím zdrojom micro-USB poskytuje 3 čerpacie sedenie na jedno plné nabitie. Minimálna potreba dielov a intuitívny dizajn. Vďaka nášmu uzavretému čerpaciemu systému mlieko nezostane v trubičke, takže nie je nutné ho prať. Vďaka menším častiam je opätovné zloženie zariadenia veľmi jednoduché.

Funkcia pamäte
Viete, čo vám vyhovuje? Odsávačka si automaticky pamätá vaše posledné nastavenie, takže sa len posaďte a stlačte štart. Sledujte čas čerpania pŕs a celkový čas napumpovania pomocou digitálneho hodinového displeja. Funkcia pozastavenia / spustenia. Ak potrebujete zariadenie upraviť alebo si dať pauzu, tlačidlo Štart / Pauza máte vždy na dosah ruky.

Technické špecifikácie
Napájanie: Napájacie napätie 100-240 V V.
Funkcia: Netreba sa predkláňať. Posedenie v pohodlnej polohe. Mäkké a prispôsobivé prekrytie. Jemná stimulácia a nastavenie 16 úrovní čerpania 8 úrovní stimulácie.
Jednoduché použitie: Použitie odsávačky. Jednoduché čistenie a skladanie tichý motor pamäťová funkcia batérie displej motora.
Materiál: Fľaša bez BPA * Polypropylén Cumlík bez BPA * Silikón Odsávačka bez BPA * (len časti prichádzajúce do styku s potravinami).

Obsah sady:
- 1 čerpacia sada,
- motorová časť (batérie) 1 ks,
- fľaša s objemom 125 ml s cumlíkom,
- vek 0 mesiacov + 1 ks,
- micro USB napájací zdroj 1 ks,
- zatvárací kryt 1 ks
- jednorazové vložky do pŕs 2 ks.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu