DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Drevené chodítko s aktivitami PolarB sivá


Drevené chodítko s aktivitami PolarB sivá

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:61,27 €
ušetríte:10.21 EUR (17 %)
Naša cena: 51,06 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Drevené chodítko s aktivitami PolarB sivá

 

Vzdelávacie odrážadlo pre deti od Viga Toys, rešpektovaného výrobcu hračiek pre deti od 18 mesiacov. Funkčná hračka pre najmenších, funguje aj ako chodítko a výukový panel, vďaka ktorému sa dieťa naučí zladiť tvary a farby. Otočné prvky v podobe ozubených kolies, dráh so zvieratkami na paneli a jeho bokoch bábätko zaujmú a zatraktívnia zábavu. Bezpečnosť a stabilitu zaistia široko rozmiestnené kolieska potiahnuté protišmykovou gumou (nepoškriabe podlahy) a drevená rukoväť.

Predný panel obsahuje:
- hodiny s otočnými ručičkami,
- motorová slučka s farebnými korálkami,
- valec, malý ježko potulujúci sa po dráhe,
- ozubené kolesá.

Celá je vyrobená z lakovaného dreva, natretá detskými bezpečnými farbami v tlmených farbách, ktoré uspokoja každého užívateľa a prinesú veľa zábavy.

Viga Toys je značka registrovaná v roku 2003, ale už pôsobí vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Ich inovatívne nápady získali uznanie medzi ostatnými v Európe, USA, Austrálii a Japonsku. Zakladatelia spoločnosti upozornili na výsledky výskumu ukazujúceho vzťah medzi hrou a učením v prvých rokoch vývoja detí. S cieľom pomôcť rodičom a vzdelávacím inštitúciám pri výchove detí a zachrániť ich pred virtuálnym svetom, ktorý môže do značnej miery skresľovať realitu, ponúka výrobca inovatívny rad z prírodných materiálov získaných pri ekologických výrobných procesoch.

Bezpečnosť a kvalita drevených výrobkov je prvotriednou prioritou pre Vigi sa výrobca postaral o to, aby farby použité na náter hračiek spĺňali bezpečnostné normy EN71 a ASTM.

Rozmery produktu: 45x26,7x31cm.

Hmotnosť: 2,38 kg.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu